Pour féliciter 2021

Vše nejlepší v novém roce …

… No, ten minulý, to byl mazec. Postupně, až se ze všeho vzpamatujeme, tak sem dodáme ještě hodně materiálu. Zatím není kdy … Ale teď už pár slov od naší Ivet:

Srdečně zdravím všechny mé kolegy-bratříčky a sestřičky od Patriotů, přátele od křídel či jiných ,,zbraní“, z civilu a mnohé další. S velkou omluvou dodatečně tímto rozesílám PF …

Má omluva spočívá zejména v tom, že se povinnosti na mne loni navalily takovou měrou, že tím, že (až na pár vzácných výjimek, za něž upřímně děkuji) od těch, kteří mohli pomoci, vše díky oněm omezením zůstalo de facto jen na mne, a to jak po psychické, tak od října skoro permanentně i fyzické stránce, takže jsem se doslova strhala, max. vyčerpala a od začátku prosince nejsem ve své kůži …

A teď něco veselejšího …

Toto dílko se ve spolupráci s námi (Patrioty) – povedlo jako coby poslední, aktuální a já tak splnila slib daný ještě jako holka už před desítkami let svých rodičům, že ,,aspoň trochu dám dohromady i toho našeho Vildu“, který měl v srpnu 105. výročí narození (taťka v březnu). Na druhou stranu nebýt toho ,,mrtvého korona-období“, nebyl by čas to během mnoha týdnů usilovné práce a soustředění dát dohromady. Aspoň v tomto směru tedy cítím obrovskou úlevu a tam nahoru do nebíčka trošku satisfakci.
Tady máte tedy speciální dárek zase ode mne – reedici Vildovy knížky ,,Bombardér T-2990 se odmlčel s tím, že rok předtím jsme na zkoušku udělali jeho ,,…a dole čeká kat“. Až to otevřete, uvidíte, kdo vše se na tomto netypickém projektu podílel.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*